Home > High power inverter DC to AC 220V 3000W Pure Sine Wave Inverter Bulk DC12V/24V to AC 220V 50Hz Supplier
Send your inquiry
High power inverter DC to AC 220V 3000W Pure Sine Wave Inverter Bulk DC12V/24V to AC 220V 50Hz Supplier
Payment Type:
T/T
Incoterm:
FOB,CFR,CIF,EXW,FCA
Min. Order:
100
Transportation:
Ocean,Land,Air
Port:
ningbo,shanghai,guangzhou
Model No.:
Pure sine wave of high power inverter 2000W
Brand:
Newbase
place of origin:
China
Specification 1:
12V output power 1000W 24V output power 2000W
Specification 2:
1500W12V
data:
Pure sine wave 12V to 220V output 1000W 24V output 2000W
MOQ:
100
Color:
White
Get Latest Price
Min Order:
100 Pieces
Product Description
Product Attributes
Payment Type:
T/T
Incoterm:
FOB,CFR,CIF,EXW,FCA
Transportation:
Ocean,Land,Air
Port:
ningbo,shanghai,guangzhou
Model No.:
Brand:
Newbase
place of origin:
China
Specification 1:
Specification 2:
1500W12V
data:
MOQ:
Color:
White
Packaging & Delivery
Packaging:
Cartons and wooden boxes
Productivity:
10,000 units/month
Supply Ability:
10000 Pieces/per Month
Certificate:
GB/T 19001-2016/IS0 9001:2015; IATF 16949
Picture Example:
Buyer Reviews
4.5 / 5
User Satisfaction
Response
75%
Quality
100%
Delivery
50%
  • Md. Sohel Rana
    Answer Unite
    Response
    The Refrigerated Tricycle is good. seller is good,too.
  • Alvin Williams
    1callele
    Delivery
    Everything perfect. Highly recommend the seller. I will add more comments later.
  • Andri Mahendra
    Ing. Harald Sommer GmbH
    These are PERFECT! You may purchase them with complete confidence!
  • Montree Kongsomsong
    Valve & Filter Corp
    Received! All Autonomous Logistics Vehicle are in good packaging.
  • April Henderson
    United Pro Fab Manufacturing
    Quality
    excellent, faster, Autonomous Patrol Vehicle excellent.
This product comes from the High Power AC Inverter category in the Power Inverter, High-qualityproducts made in China. "We have been commitment to offer the aggressive value ,exceptional goods good quality, likewise as fast delivery for Bulk 3000W Pure Sine Wave Inverter, Dual Voltage 12V 24V Pure Sine Wave Inverter Bulk, High power inverter DC to AC 220V, As a well educated innovative and energetic staffwe're responsible for all elements of the research design manufacturing sales and distribution. With studying and developing new techniqueswe've been not only following but also leading the fashion industry. We listen attentively to the feedback from our customers and offer instant communication. You will instantly feel our expertise and attentive service.
Send your inquiry